Srečanje na Ljubljanici

26. avgusta 2015 smo se člani RK Idrija skupaj s soprogami z ladjico popeljali po Ljubljanici. Srečanje je bilo dogovorjeno na enem od prijetnih dogodkov v okviru Članov prijateljev Rotary kluba Idrija v začetku leta 2015, ko smo posamezni člani z hudomušnimi darili popestrili humanitarni srečelov. Takoj je Janez Podobnik sprejel obvezo, da bo Natašo Lazar popeljal čez "Ljubljanske mostove," Miro Božič pa bo Yukie Premože nekje v Ljubljani na orglice zaigral Sepetovo Med iskrenimi ljudmi.

Obe obljubi smo združili in se tako z ladjico, ob poznavalskem vodenju Janeza Viranta popeljali po Ljubljanici, kjer nas je presenetil tudi pravi Povodni mož...   Zato smo srečanje, ki je potekalo v izredno sproščenem vzdušju poimenovali kot " rečanje na Ljubljanici, pod ljubljanskimi mostovi z iskrenimi ljudmi...." Sledi nekaj prijetnih fotografskih utrinkov, ki si jih lahko ogledate v galeriji.