Srečanje s člani RC Idrija in predavanje psihologa dr. Aleksandra Zadela / 09.03.2015 ob 19.00 uri

V ponedeljek, 9. marca so idrijski rotarijci na srečanju žena članov kluba, prijateljic iz Kluba prijateljev kluba in slovenskih rotarijk gostili preko 60 udeležencev iz vse Slovenije. Po predavanju psihologa dr. Aleksandra Zadela, usmerjenem v sposobnost proaktivnega usmerjanja pozitivnih odnosov v družini in na delovnem mestu , so idrijski rotarijci izvedli parodijo »Upadanje testosterona – vzroki in rešitve« in ob tem zbirali sredstva za botrstva otrok v okviru sodelovanja z ZPM. Udeleženci so večer označili za »izreden, sproščujoč in poln pozitivne energije."

Več slik iz dogodka je na voljo v Galeriji.